کسب درآمد از اپیزو

چگونه میتوان با ساخت لینک کوتاه از اینترنت کسب درآمد داشت

امروز قصد داریم بهترین و مطمئن ترین سایت های کوتاه کننده لینک ایرانی که امکان کسب درآمد از آنها با ساخت لینک کوتاه وجود دارد را خدمت شما معرفی کنیم.

کسب درآمد از این سایتها یکی از آسان ترین روشها برای کسب درآمد اینترنتی میباشد. شما در این روش با کوتاه کردن لینک های خود درآمد کسب می کنید . شما می توانید با استفاده از سایتهای کوتاه کننده لینک ایرانی بازدید هایی که از لینک های شما می شود را به درآمد و اون هم به ریال تبدیل کنید .

سایت ایرانی کوتاه کننده لینک

همانطور که در مقاله قبلی با عنوان سرویس های کوتاه کننده لینک گفتیم شما میتوانید لینک های کوتاه شده رو در هر جایی که فکر میکنید مناسب است و بازدید کننده بالایی دارد ، مثل فیس بوک ، تلگرام ، یوتیوب یا حتی ایمیل ها و… قرار داده و از آنها کسب درآمد داشته باشید . هر چه بازدید از این لینک ها بیشتر باشد درآمد شما هم به همان اندازه بیشتر خواهد بود . نحوه کسب درآمد در این سایت ها به این صورت است که شما لینک خود را به این سایت ها میدهید و این سایت ها به شما لینک کوتاه شده دارای ۱۰ ثانیه تبلیغ تحویل میدهد . شما با اشتراک گذاری این لینک در مکان های مختلف میتوانید درآمد کسب کنید .

بازدید کنندگان لینک های شما ، بلافاصله بعد از باز کردن لینک های تبدیل شده شما ، تبلیغاتی را مشاهده خواهند کرد و بعد از ۱۰ ثانیه می توانند تبلیغات را رد کرده و به آدرس اصلی لینک هدایت شوند. بعد از گذشت این ۱۰ ثانیه درآمد به حساب کاربری شما اضافه میشود .

برای نمونه که شما بهتر متوجه فرایند این کار شوید من لینک مقاله سرویس های کوتاه کننده لینک و مزایایی آن برای تولید کنندگان لینک کوتاه که یکی از مقالات سایت سودآور هست را در اپیزو به لینک کوتاه درآمد زا تبدیل کردم . هر کاربری که بر روی لینک زیر کلیک کند بعد از ۱۰ ثانیه که تبلیغ را دید به مقاله ارجاع داده میشود و مبلغی هم به حساب کاربری من در سایت اپیزو اضافه میشود .

http://opizo.me/RG2q6Z

سایت های مختلفی در این زمینه وجود دارند که کار ساخت لینک کوتاه را انجام میدهند . همانگونه که در بالا گفتیم ما در این مقاله به معرفی چهار تا از بهترین سایت های ایرانی در این زمینه می پردازیم .

پیشنهاد دوستانه ما به شما

درست است که ما در اینجا قصد داریم چهار تا از بهترین سایتهای ساخت لینک کوتاه را خدمت شما معرفی کنیم ولی پیشنهاد ما به شما این است که فقط در سایت اپیزو  عضو شده و با تمرکز بر آن فعالیت خود را گسترش دهید .

ساخت لینک کوتاه

۱- سایت اپیزو

۲- سایت لیش

۳- سایت پارسی لینک

۴-سایت ۲ad

در اپیزو به سه روش می توان با ساخت لینک کوتاه درآمد کسب کرد

۱- کسب درآمد از ساخت لینک کوتاه

۲- کسب درآمد از کوتاه کردن متن ( جدید )

۳- کسب درآمد با استفاده از جذب زیرمجموعه

در ادامه به توضیح هر یک از سه گزینه بالا خواهیم پرداخت

۱- کسب درآمد از ساخت لینک کوتاه

همانطور که در بالا هم  گفتیم کوتاه کردن لینک یا ساخت لینک کوتاه یعنی تبدیل یک لینک طولانی به یک لینک کوتاهتر. اهمیت این موضوع در URL های فارسی بسیار به چشم می آید . در این روش شما با تبدیل لینکهای سایتهای دیگر و یا لینکهای دانلود وبسایت و یا کانال خود به لینک اپیزو و سپس به اشتراک گذاشتن آن لینک با مخاطبان خود کسب درآمد میکنید .

محاسبه درآمد ساخت لینک کوتاه هر بازدید ایرانی

محاسبه درآمد از ساخت لینک کوتاه هر بازدید خارجی

بازدید اول یک نفر ۴۰ ریال

بازدید اول یک نفر ۵۰ ریال

بازدید دوم همان شخص ۳۰ ریال

بازدید دوم همان شخص ۴۰ ریال

بازدید سوم همان شخص ۴۰ ریال

بازدید سوم همان شخص ۴۰ ریال

بازدید چهارم همان شخص ۳۰ ریال

بازدید چهارم همان شخص ۳۰ ریال

بازدید پنجم همان شخص ۴۰ ریال

بازدید پنجم همان شخص ۴۰ ریال

مجموعا ۱۸۰ ریال برای هر نفر بازدیدکننده در روز

مجموعا ۲۰۰ ریال برای هر نفر بازدیدکننده خارجی در روز

 ۲- کسب درآمد از کوتاه کردن متن (جدید)

هرمتنی که برای مخاطبین شما ، ارزش مشاهده داشته باشد می تواند برای شما درآمد تولید کند . با استفاده از ابزار جدید اپیزو فکس Fax.is می توانید با ساخت لینک کوتاه از هر مطلبی و اشتراک گذاری آن با مخاطبین ، دوستان و یا دنبال کنندگان خود درآمد کسب کنید .

سایتهای معتبر کوتاه کننده لینک

ساخت لینک کوتاه از چه متن هایی امکان پذیر است ؟

 • یک قطعه کد برنامه نویسی

 • یک مقاله و یا  تحقیق علمی …

 • مجموعه از لینک های دانلود ، لینک های وبسایت و یا کانال و …

 • یک خبر مهم و یا تیتر داغ روز که بازدیدکنندگان برای مشاهده آن حاظر به مشاهده تبلیغات باشند.

 • مجموعه از رمز فایل و یا رمز عبور
  در کل هر متن یا عبارتی که دریافت آن برای مخاطبین شما ارزشمند باشد را میتوان با ساخت لینک کوتاه به لینک پولساز تبدیل کرد .

لازم به ذکرست هرگز نباید با مطالب بیهوده و صرفا جهت کسب درآمد مخاطبین خود را وادار به مشاهده اپیزو کرد ، اینکار علاوه بر اینکه خلاف قوانین سایت اپیزو میباشد باعث ریزش مخاطب ، کاهش درآمد و در آخر نارضایتی و عدم بازگشت بازدیدکنندگان درآینده خواهد شد . پس نیاز است سیاست درستی را برای این کار در نظر بگیرید.

نحوه محاسبه درآمد متن کوتاه برای هر بازدید ایرانی و خارجی

در بازدیدهایی که به واسطه ساخت لینک کوتاه از متن شما ایجاد میشود از هر بازدید میزان ۴۰ ریال درآمد محاسبه میشود . از هر آی پی در روز نیز میتوان روزانه ۵ بار  کسب درآمد نمود  مجموعا ۲۰۰ ریال برای هر نفر بازدیدکننده ایرانی و خارجی در هر روز محاسبه میشود .

بطور مثال اگر شما ۵ متن مختلف را تبدیل به لینک اپیزو کرده و برای ۱۰۰۰ نفر ارسال کنید ۲۰۰۰۰۰ ریال یا ۲۰ هزار تومان کسب درآمد خواهید کرد .

۳- کسب درآمد با استفاده از جذب زیرمجموعه

در این روش شما با به اشتراک گذاری لینک و بنر زیرمجموعه گیری اپیزو که در پنل کاربری شما قرار دارد اقدام به جذب زیرمجموعه خواهید کرد و ۵% از درآمد هر زیرمجموعه را بدون کسر از وی دریافت میکنید .

چرا از اپیزو استفاده کنیم؟

 • روشهای متنوع در کسب درآمد از ساخت لینک کوتاه شده

 • ۲ تا ۳ برابر کسب درآمد بیشتر از سایتهای مشابه

 • ۱۸۰ تا ۲۰۰ ریال درآمد از هر آی پی در روز

 • ۳۰ تا ۵۰ ریال از هر بازدید ایرانی و یا خارجی

 • تسویه حساب منظم هفتگی و بدون تاخیر

 • پنل و امکانات حرفه ای

 • بات تلگرام برای کوتاه کردن راحت تر لینکها

 • امکان ویرایش لینک و متن حتی بعد از انتشار

سقف درآمد روزانه اپپزو برای وبمستر صاحب لینک هیچ محدودیتی نداشته و شما می توانید به میزان کل بازدیدکنندگان حقیقی خود درآمد داشته باشید .

مراحل شروع کسب درآمد در اپیزو

۱- عضویت در سایت و تکمیل پروفایل و مشخصات حساب بانکی

۲- ورود به سایت و ساخت لینک کوتاه از لینک های بلند و یا متن های مورد نظر

۳- به اشتراک گذاری لینک کوتاه ایجاد شده با مخاطبین و یا در شبکه های اجتماعی ، سایتهای پربیننده ، کانالها و گروه ها در تلگرام و یا سایر پیام رسان ها و …

۴- اکنون به ازای هر بازدید که از لینک ایجاد شده شما شود مبلغی بین ۳۰ تا ۵۰ ریال و مجموعا از هر آی پی در یک روز تا سقف ۲۰۰ ریال به حساب شما اضافه میگردد.

۵درآمد شما پس از رسیدن به حداقل موجودی ۱۰ هزار تومان بصورت اتوماتیک و بدون نیاز به ثبت درخواست در روزهای دوشنبه هر هفته ، واریز میگردد .

چطور می توانیم به اپیزو اعتماد کنیم ؟

اپیزو یک سایت قدیمیست . اگر در گوگل سرچ کنید متوجه گستردگی حجم استفاده از اپیزو می شوید. مطمئنا اگر اپیزو پرداختی نداشت کسی از آن برای ساخت لینک کوتاه استفاده نمی کرد . علاوه بر آن شما می توانید از سایتهای بزرگی که هم اکنون در حال استفاده از اپیزو هستند استعلام کرده و از پرداختی اپیزو مطمئن شوید.علاوه بر این میتوانید با مشاهده نظرات کاربران در وبلاگ اپیزو نیز از صحت فعالیت اپیزو اطمینان پیدا کنید .

خرید محصولثبت نام در 7030

این مطالب را هم حتما بخوانید

قسمت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.