فریلنسر

فریلنسر کیست و چگونگی ورود به این نوع کسب و کار اینترنتی

قرارداد کارمزدی یا حق‌الزحمه‌ای یا آزاد کاری یا همان فریلنسر ، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر پایه آن فرد یا شرکتی قول انجام کاری را برای یک کارفرما در ازای دستمزدی مشخص می‌دهد. فریلنسر کسی است که سرویس ها یا خدمات خود را بدون تعهد دراز مدت به کارفرما ارائه می کند. آنها معمولا ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می گیرند و اساسا یک کسب و کار تک نفره و یک شغل اینترنتی را تشکیل میدهند . از مزایای این نوع کسب و کار ، کسب درآمد در منزل با انعطاف پذیری قوانین کاری و همچنین انجام کار مورد علاقه میباشد .

فریلنسر در تعریف کلی همانطور که در بالا گفته شد به اشخاصی می گویند که برای خود و به صورت پروژه ای کار می کنند.کسانی که مهارت هایی چون ، عکاسی ، فیلم برداری ، مترجمی ، نویسندگی ، گرافیک ، طراحی وب ، برنامه نویسی ، مقاله نویسی ، مدیریت های مجازی و مواردی از این قبیل را دارند.

کسب درآمد از آزادکاری

مهارت های برتر در آزادکاری یا فریلنسر بودن

در این شغل مهارت هایی وجود دارد که بیشتر از بقیه بازار کار دارد و در صورت داشتن تخصص در این مهارت ها به راحتی می توانید به درآمد بسیار مناسبی رسید .

این مهارت ها به ترتیب عبارت اند از :

طراحی ، نویسندگی ، ویرایشگری ، امور تبلیغاتی ، مترجمی ، توسعه دهنده وب ، بازاریابی ، مشاور در امور کسب و کار ، دستیار مجازی ، تصویرگری ، محقق ، فیلمبرداری و عکاسی.

چطور وارد کار  آزادکاری شویم

شما می توانید با تبلیغات برای خود پروژه و مشتری فراهم کنید که البته این کار پرهزینه و زمان بر است. راه بهتر این است که در وبسایت های مختص این کار ثبت نام کنید تا سریع تر و کم هزینه تر به پروژه ها و مشتری ها دسترسی داشته باشید.

کسب و کار اینترنتی

شما از طریق این سایت ها که به منظور انجام پروژه ها بصورت واسط بین مشتری و فریلنسر ها قرار گرفته اند می توانید مهارتهای خود را در پروفایل خود ثبت کرده و پروژه ها را با توجه به مهارت های خود به سرعت بیابید و با کارفرماها در ارتباط باشید.همچنین باتوجه به این که این سایت ها نماد اعتماد الکترونیک دارند ، به راحتی می توانید از طریق درگاه های این سایت پول رد و بدل کنید.

خود شما نیز می توانید کارفرما باشید و اگر قصد تکمیل پروژه ای را داشته باشید تنها با سر زدن به این سایت ها به دنبال فریلنسر های مناسب بگردید.برای کسب اطلاعات در مورد شیوه کار این سایت ها بهتر است وارد سایت آن ها شوید تا از جزئیات کامل مطلع گردید. برای این منظور میتوانید عبارت سایتهای فریلنسر ایرانی را در گوگل جستجو کنید . پونیشا بزرگترین سایت برون سپاری فارسی زبان است که هزاران فریلنسر و کارآفرین را در سرتاسر ایران به هم متصل می کند. کارآفرینان می توانند آزاد کارها را برای کارهایی مانند برنامه نویسی، نویسندگی، ترجمه، طراحی، مهندسی، ورود اطلاعات، بازاریابی، فروش، حسابداری و در کل هر کاری که بتوان بصورت آنلاین انجام و تحویل داده شود استخدام کنند.

این مطالب را هم حتما بخوانید

قسمت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.