کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام و چگونگی شروع این نوع کسب و کار

این روزها کمتر کسی است که نشنیده باشد افرادی هستند که کسب درآمد از اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی را دارند.در مطلب قبلی آموزش ساخت کانال در تلگرام که پیش زمینه راه اندازی کسب و کار در شبکه اجتماعی تلگرام است را یاد دادیم و اکنون همانطور که از موضوع مطلب هم مشخص است قصد داریم راجع به کسب درآمد از اینستاگرام صحبت کنیم .

گوشی‌های هوشمند و تبلت ها می‌توانند برای خیلی‌ها سودهای کلانی به همراه داشته باشند . آن هم برای افرادی که با کمی سرمایه و فکر خلاقانه نیاز کاربران را تشخیص می‌دهند و میتوانند با استفاده از یک صفحه ساده کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشند.

کسب درآمد از شبکه اجتماعی اینستاگرام

امروزه آن چیزی که برای راه‌اندازی یک کسب و کار موفق مهم است پیدا کردن راهی برای رسیدن به مشتری و برقراری ارتباط با آن‌ است . آیا بهتر از یک اینستاگرام  با ۵۰۰ میلیون کاربر که فرد هر روز به سراغ آن می‌رود و آن را چک می‌کند و تمام بروزرسانی‌ها را دنبال می‌نماید چیزی بهتری میتوان پیدا کرد ؟

از چندین روش میتوان کسب درآمد از اینستاگرام داشت . ما در اینجا به توضیح سه روش پرطرفدار میپردازیم.

۱- فروش مستقیم محصول

برخی از افراد با ساخت صفحه در اینستاگرام به معرفی و تبلیغ رایگان محصولات خود میپردازند و از این راه کسب درآمد دارند . این روش را میتوان یکی از روشهایی دانست که زود به سود دهی میرسد و شما میتوانید در کمترین زمان کسب درآمد از اینستاگرام داشته باشید .

۲- خرید و فروش پیج های اینستاگرامی

بعضی ها در اینستاگرام  صفحه راه اندازی میکنند و با هر ترفندی که میروشهای درآمد از اینستاگرامتوانند فالورهای آن صفحه را بالا میبرند و آن را به افرادی که قصد خرید صفحه آماده دارند میفروشند . با توجه به اینکه افراد زیادی به دنبال صفحات آماده میگردند این روش درآمد خوبی دارد . اما روش مناسبی برای کسب درآمد از اینستاگرام نیست و یک نوع دلال بازی و بدترین روش کسب درآمد از این شبکه اجتماعی است .اگر قصد دارید از این شبکه اجتماعی عظیم با کاربران فعال کسب درآمد کنید بایستی یک سری نکات را رعایت کنید 

۳- کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

در این روش یک صفحه اینستاگرامی راه اندازی میشود و تمام سعی برای جذب فالور انجام و بعد از مدتی صفحه فالورهای زیادی پیدا میکند و تبدیل به یک صفحه پربازدید میشود . قطعا به ادمین یک صفحه پربازدید در اینستاگرام پیشنهاد تبلیغ میشود و با گرفتن تبلیغ و انتشار آن در بین پست های اینستاگرامی پول پرداخت میشود . این روش ساده‌ترین روش کسب درآمد از اینستاگرام میباشد .

از هر روشی که بخواهید از اینستاگرام کسب درآمد کنید نیاز است دنبال کننده یا همان فالور بالا داشته باشید .

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام

راهکارهای جذب فالور در اینستاگرام

۱- استفاده از سایت یا وبلاگ بمنظور افزایش فالور اینستاگرام

اگر سایت یا وبلاگ دارید و بازدید کننده مناسبی هم دارد میتوانید به پیج اینستاگرامی خود لینک دهید تا بازدید کنندگان سایت شما صفحه شما در اینستاگرام را دنبال کنند . برای این منظور میتوانید یک دکمه زیبا در صفحه سایت خود داشته باشید با این عنوان ” ما در در اینستاگرام دنبال کنید ” . به این شکل مخاطبان سایت یا وبلاگ شما در اینستاگرام هم دنبال کننده تصاویر شما خواهند بود.

۲-دوستان خود را تگ کنید (درج نام کاربری دوستان در هنگام انتشار تصویر)

با تگ کردن دوستان خودتان در هنگام انتشار هر تصویر عکس به اشتراک گذاشته شده در صفحه آن‌ها نیز منتشر شده و مورد توجه دنبال‌کنندگان آن‌ها نیز قرار می‌شود.فقط به یاد داشته باشید زیاده روی در این کار باعث میشه شما بعنوان یک منتشر کننده اسپم شناخته بشید . 

۳- توضیح برای تصاویر و استفاده از هشتککاربرد هشتک بمنظور کسب درآمد از اینستاگرام

برای تصاویری که منتشر میکنید توضیح در نظر بگیرید و در توضیحات از هشتک مرتبط با عکس استفاده کنید زیرا اینستاگرام قابلیت جستجو از طریق هشتک را به کاربران داده است . مثلا اگر فعالیت شما آموزش فتوشاپ است کافیست همین دو کلمه را با هشتک تایپ کنید. هشتک عبارت است از تایپ کارکتر # قبل از کلمه‌ مد نظر. برای مثال قبل #آموزش_فتوشاپ

۴-زمانبندی منظم در به روزرسانی بمنظور افزایش کسب درآمد از اینستاگرام

بطور منظم و پیوسته و در ساعاتی خاص که میتوانید از بازخورد کاربران خود استخراج کنید صفحه اینستاگرام خود را به روز کنید. 

۵-به کامنت‌های کاربران پاسخ دهید

کامنت‌های کابران را حتما پاسخ دهید. تعامل با کاربران یک اصل مهم در راه اندازی هر کسب‌‌ و کار اینترنتی به‌ شمار می‌آید.

۶- استفاده از سایر شبکه‌های اجتماعی جهت کسب درآمد از اینستاگرام

آدرس اینستاگرام خود را در سایر شبکه‌های اجتماعی که در آن حاضر هستید منتشر کنید. همچنین میتوانید از سامانه‌های اشتراک‌گذاری خودکار نیز استفاده کنید . سامانه‌هایی وجود دارد که به صورت خودکار سایر شبکه‌های اجتماعی شما را در صورت بروزرسانی صفحه اینستاگرام شما به روز می‌کنند.

کسب درآمد از اینستاگرام

۷- دیگران را دنبال کنید

در شروع کار بیشتر شما دنبال‌کنند یا فالور دیگران باشید. افرادی را دنبال کنید که با هدف کاری و تجاری شما نزدیک باشند .

۸-از هر راهی که امکان کسب فالور دارید بازدید کننده هدفمند جذب کنید

برای مثال در بسته‌ محصولاتی که بفروش میرسانید آدرس صفحه اینستاگرام خود را قرار داده  و از مشتریان بخواهید که تخفیفات یا اطلاعات بیشتر را در اینستاگرام شما دنبال کنند . در ایمیلهایی که به کاربران سایت خود میفرستید نیز میتوانید آدرس صفحه  اینستاگرام خود را قرار دهید .

قطعا نکات دیگری نیز وجود دارد که میتواند به لیست بالا اضافه شود و باعث افزایش دنبال کننده یک صفحه اینستاگرامی شود .در صورت تمایل این مطلب را با ارائه نظرات خود در دیدگاه کامل کنید .

این مطالب را هم حتما بخوانید

قسمت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.