افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت با رعایت چهار نکته طلایی برای وبمستران

هر مطلبی ، چه خبری و چه آموزشی با هدفی مشخص و برای خوانده شدن و جذب مخاطب و افزایش بازدید سایت منتشر میشود . مطالب منتشر شده در سایتها و وبلاگها نیز از این قاعده خارج نیست . پس در نتیجه هر سایتی برای ادامه کار نیاز به بازدید کننده دارد تا مطالب آن خوانده و روز به روز با جذب مخاطب، افزایش بازدید سایت که آرزوی هر مدیر سایتی است تحقق پیدا کند.

جذب بازدید کننده سایت

در اینترنت برای اینکه سایتی بازدید کننده داشته باشه بایستی از یک سری قوانین پیروی کند . ما در این مقاله از سایت سودآور قصد داریم چهار راهکار برای جذب بازدید کننده و افزایش بازدید سایت ارائه دهیم. در ادامه این چهار راه معرفی می شود که مؤثرترین راهها هستند و برای افزایش بازدید سایت یا وبلاگ حتما بایستی از ترکیب آنها استفاده کرد .

تولید محتوای با کیفیت برای سایت

تولید محتواانواع روش تولید محتوا جهت افزایش بازدید سایت اگر با کیفیت و دسته اول باشد باعث افزایش بازدید سایت شما می شود به اینصورت که رتبه سایت شما به طور چشمگیری در نزد موتورهای جستجو که عاشق مطالب دسته اول هستند افزایش پیدا میکند. افزایش رتبه سایت باعث میشود تعداد بیشتری بازدید کننده به سایت شما وارد شوند زیرا مطالب شما در صفحات بالاتر موتورهای جستجو قرار میگیرد.

در نظر داشته باشید محتوایی باعث افزایش بازدید سایت میشود که مربوط به موضوع سایت و کسب و کار شما باشد. باید محتوایی را تولید کنید که کاربردی و مناسب مخاطبان سایت شما باشد . موضوعی که بازدید کننده به خاطر آن به سایت شما وارد شده است . در این راه بایستی منابع معتبر مربوط به موضوع سایت ( انگلیسی و فارسی ) را پیدا و مطالعه کنید  تا بتواند در تولید یک محتوای ناب و دسته اول به شما کمک کند.

بهینه سازی سایت در جهت افزایش بازدید سایت

بهینه سازی سایت روندی است هدفمند که طی فرایندی صفحات سایت ما بالاتر از صفحات دیگر رقبا و در نخستین نتایج موتورهای جستجو با استفاده از روشها و دستورالعمل های  خاص که در طول یک زمان مشخص انجام میشود قرار میگیرند .بهینه سازی و افزایش بازدید سایت

با توجه به اینکه بیشتر از ۹۰ درصد از بازدید کنندگان سایتها از موتورهای جستجو بخصوص گوگل وارد سایت و وبلاگها میشوند بایستی بحث سئو و بهینه سازی سایت را جدی بگیرید تا بیشترین تعداد بازدیدکننده را جذب و باعث افزایش بازدید سایت خود شوید. ما در سایت سودآور در قسمت بهینه سازی بصورت تخصصی و بیشتر به این موضوع میپردازیم .لازم میدانم در اینجا یادآوری کنم فریب سایتهایی که اعلام میکنند سایت شما را در چند روز سئو میکنند تا بتوانید در صدر نتایج موتورهای جستجو قرار گرفته و روزانه افزایش بازدید سایت داشته باشید را نخورید . اگر چنین چیزی نیز امکان پذیر باشد مقطعی است . ما در سئو دو نوع بهینه سازی داریم یکی سئو کلاه سفید و دیگری سئو کلاه سیاه است .

سئو کلاه سفید به روش های اصولی و درست جهت بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که در این روش کلیه خط مشی موتورهای جستجو در نظر گرفته می شود و سئو کار در مسیر این قوانین حرکت می نماید. معمولا نتیجه گرفتن از این روش ها در بلند مدت خواهد بود اما نتایج آن دائمی بوده و ریسک ندارد و دچار مجازات های موتورهای جستجو هرگز نخواهید شد . این نوع سئو باعث افزایش بازدید سایت شما بصورت دائمی خواهد شد .

سئو کلاه سیاه به بهینه سازی که بصورت غیر اصولی انجام شود و در آن هدف گمراه کردن و استفاده از تکنیک و استراتژی ها و روشهایی که مخالف قوانین موتورهای جستجو است تا بتوان در یک یا چند کلمه کلیدی در اولین نتایج باشند گفته میشود و قطعا سایتی که از این نوع سئو استفاده نماید اگر در کوتاه مدت افزایش بازدید سایت داشته باشد در بلند مدت مورد جریمه موتورهای جستجو قرار خواهد گرفت و بازدید کننده خود را از دست میدهد .

تبلیغات اینترنتی بمنظور افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت با تبلیغات در اینترنتکسب و کار اینترنتی هم مثل هر کسب و کار دیگری نیاز به تبلیغات دارد. با تبلیغات می توانید به مشتریان اعلام کنید شما نیز هستید . شما سایتی پرمحتوا دارید که خود همین نکته در کنار بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو می تواند بازدیدکننده بسیاری برای شما به سایت وارد کند . اما نباید تنها به همین مورد بسنده کنید . بر اساس موضوع سایت خود در جوامع مجازی و انجمن ها فعالیت کنید. قطعاً افرادی که به دنبال آن موضوع باشند سایت پرمحتوای شما را از دست نخواهند داد. به یاد داشته باشید بایستی به طور مداوم و هدفمند تبلیغ کنید و بر مطالب پرمحتوای سایت خود اضافه کنید تا بازدید سایت شما افزایش پیدا کند.

همچنین میتوانید در سایتهایی که با موضوع سایت شما مرتبط است یا در انجمن های مربوط به کسب و کار خود بصورت بنری نیز تبلیغات داشته باشید . البته دقت داشته باشید در سایتهایی که مراجعه کننده مناسب دارند تبلیغات انجام دهید . 

هدیه دادن به بازدید کنندگان سایت

بهترین راه برای جذب بازدیدکننده این است که چیزهای مربوط به موضوع سایت خود را به صورت رایگان به بازدید کنندگان خود بدهید. مثلاً می توانید یک کتاب الکترونیکی را به رایگان به بازدید کننده اهدا کنید. البته به شرطی که در خبرنامه سایت شما یا خود سایت عضو شود. دقت کنید این کتاب اطلاعاتی مفید داشته باشد و در آن محصولات خود را هم معرفی کرده باشید. هیچ چیز به اندازه خدمات و محصولات رایگان، جذاب نخواهد بود. همه از چیزهای رایگان استقبال می کنند.

هدیه به بازدید کننده افزایش بازدید سایت

 از طرف دیگر با فراهم کردن هدیه ای رایگان و با ارزش، باعث می شوید تا کسانی که آن را دانلود می کنند، دیگران را نیز از آن باخبر ساخته یا نسخه دانلود شده خود را برای آنها ارسال نمایند. بدین ترتیب و با توجه به لینکهایی که شما از سایت خود در هدیه گنجانده اید، افراد دیگری نیز به سایت شما وارد خواهند شد و افزایش بازدید سایت شما محقق خواهد شد. کتاب الکترونیکی رایگان شما در واقع جذب کننده بازدیدکنندگان از سراسر دنیا خواهد بود البته اگر ارزش مطالب آن بالا باشد .

این مطالب را هم حتما بخوانید

قسمت دیدگاه

مرتب سازی دیدگاه ها

  Mehdi
  2018-03-12
  14:41
  دیدگاه :

  به نظر من تولید محتوا بسیار کمک می کند
  باز هم از شما ممنونم

   سودآور
   2018-03-12
   23:41
   دیدگاه :

   ممنون از ارسال نظر شما . موفق باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.