کسب درآمد اینترنتی از یوتیوب

جهت کسب درآمد از یوتیوب چه مواردی را بایستی مدنظر قرار دهیم

نکته ای که در کسب درآمد ازیوتیوب واضح است این است که با ای پی ایرانی نمیتوان از این سایت کسب درآمد داشت و این یک موضوع کاملا روشن است.شما باید از یک سری ترفندها برای این کار استفاده کنید . ما در این مطلب از سایت سودآور قصد داریم شما را با چگونگی کسب درآمد از یوتیوب آشنا کنیم. در یوتیوب این امکان وجود دارد که کاربران با افزایش بازدید ویدیو خود درآمد کسب کنند. با وجود قیمت ارز نسبت به ریال پول درآوردن از یوتیوب و آن هم به دلار  ترکیبی از لذت و پول را به همراه دارد . شما آنچه که دوست دارید را تولید و برای آن پول میگیرید.

چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم

چهار فاکتور زیر  برای داشتن یک کانال حرفه ای که بتوان از طریق آن کسب درآمد از یوتیوب داشت لازم است .

۱- وقت گذاری برای به روز بودن کانال

۲-تولید محتوای اصیل

۳-داشتن یک خط مشخص برای کانال

۴- برنامه ریزی مناسب

کسب درآمد از یوتیوب

۱- وقت گذاری برای کانال یوتیوب

در رابطه با مورد اول این نکته رو مد نظر قرار بدید که برای هر کاری باید وقتی در نظر بگیرید . جهت داشتن کسب درآمد از یوتیوب هم خارج از این نیست و باید وقت مناسبی برای آن روزانه در نظر بگیرید. شما بایستی حداقل روزانه ۴ ساعت برای این کار وقت بزارید . اگر این وقت رو ندارید اصلا شروع نکنید چون قطعا موفق نمیشوید .به موفقیت رساندن یک کانال و پول درآوردن از آن نیاز به وقت گذاشتن دارد .

۲- تولید محتوا جهت کسب درآمد از یوتیوب

موضوع دوم تولید محتوا ی با کیفیت است . تولید محتوای ناب و اصیل برای کانال شما میتواند مخاطبان زیادی رو به کانال شما سرازیر کند . با وجود تعداد زیاد مخاطب که از کانال شما بازدید میکنند قطعا درآمد شما از سایت یوتیوب  افزایش پیدا میکند.

شما باید بتونید فیلمهای دسته اول تولید کنید نه اینکه فیلمهای دیگران رو بردارید و روی کانال خودتان آپلود کنید . یوتیوب سخت با این موضوع مخالف است و اگر گزارشی دریافت کند بدون شک کانال شما رو میبندد .حتی اگر آهنگی بر روی کانال شما باشد که کپی رایت رو نقض کرده باشید و متوجه شود به شما تذکر میده که باید اون صدا یا آهنگ حذف بشه . پس تولید محتوا ناب و غیر کپی رو خیلی جدی بگیرید .

 

کسب درآمد اینترنتی

۳- داشتن خط مشخص برای کانال

مورد سوم داشتن یک خط مشخص برای کانال هست . شما باید از همان اول مشخص کنید در چه حوزه ای میخواهید کار کنید . نباید یک روز ویدیوی طنز قرار دهید و یک روز دیگر در مورد رشته های ورزشی و روز دیگر در مورد آموزش ساخت سایت و … ویدیو منتشر کنید .

این را بدانید مخاطبان شما با موضوع خاص کانال شما همراه میشوند . پس باید بر روی یک موضوع مشخص مثلا آشپزی تمرکز کنید و در رابطه با آن فیلم بسازید و بر روی کانال آپلود کنید . این کار میتواند به مراتب سریعتر شما رو به کسب درآمد از یوتیوب  برسونه .

۴-برنامه ریزی

قبل از شروع به راه اندازی کانال در یوتیوب ابتدا کار برنامه ریزی اولیه رو انجام دهید. شما باید برای این کار یک کامپیوتر خانگی یا لپ تاب ، دوربین فیلمبرداری مناسب ، یک میکروفن خوب داشته باشید . حتی میتوانید از موبایلی که کیفیت خوبی برای فیلمبرداری دارد به جای دوربین فیلمبرداری  استفاده کنید .

باید بدانید قصد دارید در روز یا هفته چند ویدیو منتشر کنید . برای ساخت ویدیو سناریو داشته باشید . مدت زمان هر ویدیو را برنامه ریزی کنید .

این مطالب را هم حتما بخوانید

قسمت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.