آگهی رایگان

آگهی رایگان اینترنتی و مزایای تبلیغات در اینترنت از نگاه سودآور

آگهی رایگان در اینترنت و ثبت آگهی محصولات جهت فروش در سایتهایی که روزانه حجم بالایی از ترافیک را به خود اختصاص میدهند همیشه مورد استقبال کاربرانی که دارای محصول یا خدمتی برای ارائه میباشند قرار دارد  .

با توجه به فراگیری اینترنت و در دسترس همگان قرار گرفتن آن حتی با گوشی های موبایلی خرید محصول از طریق اینترنت به شدت افزایش پیدا کرده است . خریداران زیادی از این طریق اقدام به تحقیق و جستجو و در نهایت خرید محصول مورد نیاز خود از طریق فضای مجاری میکنند .تبلیغ در اینترنت

برای اینکه محصول یا خدمات خود را در اینترنت و بصورت آنلاین در معرض دید قرار دهید تا بتوانید آن را عرضه نمائید راه های بسیاری وجود دارد . یکی از این راه ها درج آگهی رایگان در اینترنت میباشد .

مزایای آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی

سایتهایی که در اینترنت اقدام به تبلیغ رایگان کالا یا هرگونه خدماتی میکنند بسیار زیاد میباشند.ما در مقاله ای با عنوان معرفی نود سایت آگهی رایگان برای معرفی خدمات و محصولات سعی کردیم بهترین آنها را خدمات همراهان سایت سودآور معرفی کنیم .

این سایتها فرصت بسیار مناسبی برای ارائه و دیده شدن بیشتر خدمات ما میشوند . یکی از مهمترین مزایای درج آگهی رایگان این است که ما مستقیما با مخاطبان واقعی محصول یا خدماتمان روبرو میشویم . در اینگونه سایتها ما میتوانیم به راحتی خدمات خود را معرفی کرده و انتظار داشته باشیم تا در سریعترین زمان ممکن به هدف خود برسیم .

تبلیغ رایگان در اینترنت و ثبت آگهی رایگان برای معرفی کالا و خدمات در طی چند سال گذشته افزایش چشمگیری داشته و با رشد قابل توجه ای همراه بوده است . بطوریکه امروزه از تبلیغات آنلاین به عنوان یکی از روش های پربازده برای گسترش کسب و کارها نام برده میشود .

افرادی که محصول یا خدمتی دارند میتوانند با انتشار آگهی بصورت رایگان و تبلیغات در اینترنت به مشتریان جدید دست پیدا کرده و باعث افزایش سود در کسب و کار خود شوند .

آگهی رایگان اینترنتی

با درج آگهی خود بصورت رایگان در سایتهای نیازمندی میتوان بدون پرداخت حتی یک ریال هزینه ، تبلیغ خود را در موتورهای جستجو به نمایش بگذاریم . برخی از سایتهای آگهی رایگان با توجه به اینکه تمامی روشهای سئو و بهینه سازی سایت را بدرستی رعایت کرده اند رتبه بسیار خوبی در موتورهای جستجو دارند . آنها به همین دلیل ترافیک بسیار بالایی را از موتورهای جستجوگر دریافت میکنند . برای نمونه در سایتهای ایرانی میتوان به سایت ایستگاه اشاره کرد .

 

مزایای تبلیغات در اینترنت نسبت به تبلیغات سنتی 

۱نتیجه بهتر با هزینه کمتر ( آگهی رایگان و پولی نسبت به سنتی)

یکی از مهمترین مزایای تبلیغات در اینترنت این است که با هزینه کمتر نسبت به دیگر رسانه ها از قبیل رادیو ، تلویزیون یا تبلیغات محیطی یا روزنامه ها که تبلیغات آنها بصورت تبلیغ سنتی میباشد میتوان تبلیغ خود را در دید مخاطبان هدف خود به نمایش بگذاریم .

۲هدفمند بودن مخاطبین

تبلیغات اینترنتی بر خلاف تبلیغاتی که بصورت سنتی انجام میشود دارای خاطبین هدفمند بیشتری میباشد . این نوع تبلیغات باعث میشود با کمترین هزینه کسانی را که به دنبال خدمات شما هستند و با آن مرتبط است را پیدا کنید .

۳تحت پوشش قرار دادن افراد بیشتر

شما در تبلیغات سنتی مانند تبلیغ بر روی بیلبورد یا روزنامه ها و … میتوانید به پوشش خاصی از افراد یک جامعه یا حداکثر یک کشور برای ارائه محصول خود دسترسی داشته باشید . ولی در تبلیغات اینترنتی حد و مرزی وجود ندارد . شما میتوانید این تبلیغات را حتی بصورت آگهی رایگان داشته باشید

تبلیغات رایگان در اینترنت

چگونه میتوان در اینترنت بصورت رایگان تبلیغ کرد

همانگونه که گفتم سایتهای زیادی وجود دارند که تبلیغات شما را بصورت رایگان دریافت و به نمایش میگذارند . این نوع سایتها ویژگی های زیر را دارا میباشند :

امکان درج لینک در آنها وجود دارد

امکان درج تصویر را به ما میدهند

کلمات کلیدی محصول یا خدمات خود را میتوان در آن قرار داد

آگهی خود را میتوانیم در دسته بندی خاص خود قرار دهیم

 

برخی از این نوع سایتها که به آن اشاره شد برای ستاره دار کردن و درج آگهی بصورت ویژه مبلغی را از شما دریافت میکنند که با این کار ویژگی های بیشتری از درج آگهی رایگان به شما میدهند .

تبلیغ در اینترنت

آگهی رایگان و آگهی هزینه ای چه تفاوتهایی با یکدیگر دارند

با توجه به توضیحات بالا شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که وقتی میتوان در اینترنت آگهی خود را بصورت رایگان ثبت کرد چرا باید هزینه ای برای ویژه کردن آگهی خود داشته باشیم .

در پاسخ باید گفت قطعا ثبت آگهی رایگان در اینترنت بی تاثیر نیست . ولی آگهی های هزینه ای یا به اصلاح ویژه تاثیری به مراتب بیشتر از آگهی از نوع رایگان دارد . تبلیغات اینترنتی بصورت ویژه در موقعیتهای بهتری در سایت آگهی دهنده به نمایش در می آید و تعداد دفعات نمایش و بازدید آن هم بهتر و بیشتر است . همین مسئله باعث میشود این نوع آگهی از نظر گوگل در موقعیت بهتری قرار گیرد . در بیشتر سایتهای درج آگهی وقتی شما آگهی رایگان انتخاب کنید لینک به سایت آگهی دهنده را غیر فعال میکند که این یکی از معایب این نوع تبلیغات میباشد .

این مطالب را هم حتما بخوانید

قسمت دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.